Tito La Rosa

TANEC PŘÍBĚHU A VIZÍ s Tito la Rosa a Michaelou Petersen 3.5. v 18.00 - 21.00

TANEC PŘÍBĚHU A VIZÍMaitrea Praha

Tanečně hudební seminář Tita La Rosa a Michaely Petersen.


V tanci a pohybu, za doprovodu živé hudby Tita La Rosa, prožijete příběhy a vize,které jsou na mnoha místech Peru vytesány do kamenů a skalních bloků, předávají se v písních, jsou vidět a cítit všude kolem vás. Pocítíte svět živých energií a moudrost původních obyvatel. Probudíte vaši osobní sílu a vydáte se na cestu společně s posvátnými zvířaty And - hadem, pumou, kondorem a kolibříkem.

Budou vás doprovázet léčivé tóny a vibrace hudby Tita la Rosa, který pochází z národa Qechua z peruánských And a je Curandero de Sonido – léčitel vibracemi zvuku a hudbou. Na svých koncertech, při květinových obřadech a individuálních sezeních pomáhá za zvuků starověkých hudebních nástrojů Jižní Ameriky probouzet vzpomínky. Tká zvuky na frekvencích otevírajících srdce, povzbuzujících ducha.

Průvodkyní tancem bude Michaela Petersen. Její vášeň pro pohyb, tanec, cestování, moudrost přírodních národů, přírodu a komunikaci se zvířaty se časem propojily v jednu cestu a staly se její prací i posláním. Při svých seminářích často používá právě Titovu hudbu a nyní bude první příležitost zažít na české půdě tance silových zvířat za doprovodu živého koncertu známého hudebníka, který se napojí na energii skupiny a přinese léčivou a podmanivou hudbu sfér přímo pro něj.

Překlad ze španělštiny bude zajištěn.

Datum: 3.5.2017 Čas: 18.00 - 21.00 Místo: Maitrea, Týnská ulička 6/1064, 110 00 Praha 1
Cena: 490 Kč při platbě do 22.4. (později 550 Kč)

Rezervace a vstupenky:

Michaela Petersen, nusta@nusta.cz, sms: 775696008
Rezervujte si místo v čas.

Rezervace místa je platná po zaplacení příspěvku v plné výši, tj. 490 / 550 Kč

Číslo konta. 5088682001
Registrační číslo banky : 5500
Konto je na jméno Michaela Petersen
Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno a příjmení a název akce.
Copyright © 2017 Tito La Rosa
All rights reserved